Konsolidacja kredytów

Co to jest konsolidacja kredytów?

Konsolidacja kredytów może być bardzo dobrą opcją dla osób posiadających więcej zobowiązań. Osoby te  z przyczyn prywatnych nie mogą zostać spłacane regularnie. Zaciągnięcie wielu kredytów powoduje, że każdy rodzaj pożyczki jest inaczej oprocentowany i jest zaciągany na inną kwotę i termin.
Konsolidacja zobowiązań ma pomóc kredytobiorcy połączyć wszystkie zaciągnięte kredyty w jeden. Ujednolicając oprocentowanie i rozciągając kredyt w czasie. Dzięki temu zabiegowi rata za wszystkie połączone kredyty będzie niższa niż za wszystkie oddzielnie spłacane kredyty.

Zawsze najlepiej, gdy okres spłaty jest jak najkrótszy, ale w wyjątkowych sytuacjach można go wydłużyć, by osoba była w stanie spłacać kredyt konsolidacyjny w terminie, co jest jego głównym celem.

Skonsolidować można wiele zobowiązań, również kredyty hipoteczne, kredyty ratalne, kredyty samochodowe, debet na karcie kredytowej i „chwilówki”. Zadłużenia mogą pochodzić z różnych banków i firm, dlatego tak ważna jest decyzja jaki bank przejmie dane zadłużenia i na jakich warunkach. W przypadku gdy długi stały się na tyle problematyczne, że wymagały ingerencji komornika, sprawa jednak się komplikuje. Nie ma wtedy możliwości otrzymania tego rodzaju kredytu, a jedyną opcją dla takich osób jest kontakt z firmą windykacyjną, która może rozwiązać ten problem.

Do czego służy kredyt hipoteczny ?

– obniżeniu rat kredytów

– połączenie kilku kredytów w jeden tańszy, rozłożony w czasie. 

– umożliwia niższą ratę. 

– zmniejsza ilość kredytów widocznych w BIK.

– ujednolica oprocentowanie

– możliwości negocjacji lepszych warunków umowy.  
Zapytaj o kredyt  .

  „To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem”

  – Lois P. Frankel

  Kredyt konsolidacyjny – dla kogo?

  Kredyt konsolidacyjny jest odpowiedni dla osób, które zawarły niekorzystne umowy kredytowe i nie są w stanie spłacać ich według określonych rat. Gdy odczuwalne będzie zbyt duże obciążenie domowego budżetu z powodu wielu wysokich kredytów, jest możliwe połączenie ich w jeden mniejszy, umożliwiający spłatę. Konsolidacja kredytu jest idealnym wyjściem z problemów finansowych i powoduje, że Twój domowy budżet jest bezpieczny.

  Konsolidacja kredytów – jak działa?

  Należy złożyć wniosek do kredyt informując o wszelkich swoich zadłużeniach informując tym samym, które chcesz skonsolidować. Następnie bank rozpatrzy Twój wniosek i po otrzymaniu pozytywnego wyniku opłaca wszelkie zadłużenia, które zaznaczyłeś, że chcesz skonsolidować. Kredyty, które wcześniej zaciągnąłeś przestają istnieć, a pozostaje Ci tylko jeden kredyt na ich miejsce. Zaczyna obowiązywać umowa kredytu konsolidacyjnego na warunkach, które ustaliłeś w trakcie jej podpisywania.

  Konsolidacja kredytów – jak pomagamy?

  Możemy pomóc Ci w podjęciu najważniejszej decyzji, czyli w wyborze odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego w oparciu o ofertę wielu banków. Szybko i sprawnie przedstawimy najlepsze oferty w oparciu o Twoje uwagi i wymagania, dzięki czemu zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. 

  „Rolą doradcy jest pomoc w odkryciu tego co najlepsze.”

  Zdaj się na doświadczenie naszych doradców. Zapewnij sobie spokój, oszczędność czasu oraz pieniędzy, przy wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych.

  UMÓW SPOTKANIE Z DORADCĄ