Konsolidacja kredytów

Co to jest konsolidacja kredytów?

Konsolidacja kredytów może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających więcej zobowiązańZaciągnięcie wielu kredytów powoduje, że każdy rodzaj pożyczki jest inaczej oprocentowany i jest zaciągany na inną kwotę i termin.
Konsolidacja zobowiązań ma pomóc kredytobiorcy połączyć wszystkie zaciągnięte kredyty w jeden, ujednolicając oprocentowanie i rozciągając spłatę w czasie. Dzięki temu zabiegowi, rata za wszystkie połączone kredyty będzie niższa niż za wszystkie oddzielnie spłacane kredyty.

Zawsze najlepiej, gdy okres spłaty jest jak najkrótszy, ale w wyjątkowych sytuacjach można go wydłużyć, by osoba była w stanie spłacać kredyt konsolidacyjny w terminie, co jest jego głównym celem.

Skonsolidować można wiele zobowiązań, również kredyty hipoteczne, kredyty ratalne, kredyty samochodowe, debet na karcie kredytowej i „chwilówki”. Zobowiązania mogą pochodzić z różnych banków i firm, dlatego tak ważna jest decyzja jaki bank przejmie dane zadłużenia i na jakich warunkach. W przypadku gdy długi stały się na tyle problematyczne, że wymagały ingerencji komornika, sprawa jednak się komplikuje. Nie ma wtedy możliwości otrzymania tego rodzaju kredytu, a jedyną opcją dla takich osób jest kontakt z firmą windykacyjną, która może rozwiązać ten problem.

Do czego służy kredyt hipoteczny ?

– obniżeniu rat kredytów

– połączenie kilku kredytów w jeden tańszy, rozłożony w czasie. 

– umożliwia niższą ratę. 

– zmniejsza ilość kredytów widocznych w BIK.

– ujednolica oprocentowanie

– możliwości negocjacji lepszych warunków umowy.  
Zapytaj o kredyt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Allfinanz Piotr Paczka, ul. 3 maja 36, 93-408 Łódź


  „To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem”

  – Lois P. Frankel

  Kredyt konsolidacyjny – dla kogo?

  Kredyt konsolidacyjny jest odpowiedni dla osób, które zawarły niekorzystne umowy kredytowe i nie są w stanie spłacać ich według określonych rat. Gdy odczuwalne będzie zbyt duże obciążenie domowego budżetu z powodu wielu wysokich kredytów, jest możliwe połączenie ich w jeden mniejszy, umożliwiający spłatę. Konsolidacja kredytu jest idealnym sposobem na wyjście z problemów finansowych i powoduje, że Twój domowy budżet jest bezpieczny.

  Konsolidacja kredytów – jak działa?

  Należy złożyć wniosek do kredytu informując o wszelkich swoich zadłużeniach deklarując tym samym, które chcesz skonsolidować. Następnie bank rozpatrzy Twój wniosek i po otrzymaniu pozytywnego wyniku opłaca wszelkie zadłużenia, które wskazałeś do konsolidacji. Kredyty, które wcześniej zaciągnąłeś przestają istnieć, a pozostaje Ci tylko jeden kredyt na ich miejsce. Zaczyna obowiązywać umowa kredytu konsolidacyjnego na warunkach, które ustaliłeś w trakcie jej podpisywania.

  Konsolidacja kredytów – jak pomagamy?

  Możemy pomóc Ci w podjęciu najważniejszej decyzji, czyli w wyborze odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego w oparciu o ofertę wielu banków. Szybko i sprawnie przedstawimy najlepsze propozycje w oparciu o Twoje uwagi i wymagania, dzięki czemu zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. 

  „Rolą doradcy jest pomoc w odkryciu tego, co najlepsze.”

  Zdaj się na doświadczenie naszych specjalistów. Zapewnij sobie spokój, oszczędność czasu oraz pieniędzy, przy wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych.

  UMÓW SPOTKANIE Z DORADCĄ