Kredyt dla firm

Jak dobrze wybrać kredyt dla firm?

Rodzaj kredytu firmowego zależy od tego, do czego otrzymany kapitał ma być wykorzystywany. Na początek warto przeanalizować wyniki finansowe firmy oraz pomysleć, na jaki okres spłaty kredytu możesz sobie pozwolić. Warto pomyśleć, czy przedsiębiorstwo posiada zaplecze finansowe w postaci ewentualnego wkładu własnego lub innych zabezpieczeń

Na start kredyt dla firm 

Kredyt na start udzielany jest jedynie nowym firmom, które potrzebują finansów na rozwinięcie biznesu. Zwykle czas prowadzenia firmy nie powinien przekraczać 6-12 miesięcy, ale niektóre banki mogą posiadać oferty dla dłużej istniejących firm. 

Kredyt obrotowy dla firm

Kredyt obrotowy polecany jest, gdy zabraknie środków na opłaty związane z działalnością, ale i by zakupić potrzebne produkty lub środki inwestycyjne.

Dla firm kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny dotyczy inwestycji w firmie, czyli zakupu potrzebnych sprzętów. W zależności od typu działalności zakupić będzie można jedynie produkty stricte powiązane z działalnością. Należy wtedy przedstawić zarówno biznesplan i dokumenty finansowe dotyczące przyszłych zakupów.

Kredyt na rachunku bieżącym

Kredyt na rachunku bieżącym jest idealny dla firm, które sporadycznie potrzebują pieniędzy i terminowo uzupełniają zaległości, ponieważ odsetki zostają naliczone jedynie od kwoty, która została wykorzystana.

Do czego służy kredyt dla firm?

– kredyt na inwestycje w firmie

– finansowanie bieżące w firmie

– kredyt inwestycyjny

– kredyt hipoteczny dla firm

– pożyczka hipoteczna dla firm

Zapytaj o kredyt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Allfinanz Piotr Paczka, ul. 3 maja 36, 93-408 Łódź


  „To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem”

  – Lois P. Frankel

  Kredyt dla firm – dla kogo?

  Kredyt dla firm kierowany jest dla przedsiębiorców, którzy pragną w krótkim czasie rozwinąć swój biznes, ale blokadą okazuje się sytuacja finansowa, oraz dla każdego, kto na swojej drodze w rozwoju firmy napotkał przeciwności wymagające zaciągnięcia kredytu.

  Jak działa kredyt dla firm?

  Po złożeniu odpowiedniego wniosku należy przygotować wszystkie dokumenty firmy potrzebne do przedłożenia w momencie jego składania. Do tego typu dokumentów należą CEIDG bądź KRS, REGON, NIP i umowa spółki, jeśli taka istnieje. Wszelkie zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US oraz oświadczenie majątkowe właściciela. Możliwe są również inne dokumenty a wszystko to zależne od procedur banku.

  Kredyt dla firm – jak pomagamy?

  Pomagamy dobrać odpowiednie oferty kredytowe, które będą dla Ciebie najlepsze. W oparciu o założenia i plany pomożemy dopasować dla Ciebie najkorzystniejszy i najtańszy kredyt, za pomocą którego rozwiniesz swój biznes tak, jak to sobie zaplanowałeś.

  „Rolą doradcy jest pomoc w odkryciu tego co najlepsze.”

  Zdaj się na doświadczenie naszych doradców. Zapewnij sobie spokój, oszczędność czasu oraz pieniędzy, przy wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych.

  UMÓW SPOTKANIE Z DORADCĄ