Pomoc w oddłużaniu

Pomoc w oddłużaniu – na czym polega?

Oddłużanie nie jest najprostszym procesem, który da się opisać w kilku zdaniach. Wszystko zależne jest od rodzaju długów i ich ilości.
Oddłużyć można zarówno udzielając kredytów oddłużeniowych jak i kredytów konsolidacyjnych. By jednak móc wrócić do normalności należy ustalić odpowiedni plan oddłużania.

Zwykle polega on na ustaleniu jaka jest całościowa kwota zadłużenia. Następnie sprawdzeniu, który z zaciągniętych kredytów jest najstarszy i od niego właśnie zacząć spłacanie zaległości. Ustalenia oparte są o indywidualna sytuację finansową dłużnika. Gdy już skończy się wyliczenia, należy odwiedzić banki, parabanki i firmy pożyczkowe by zapoznać się z ofertami pożyczki oddłużeniowej.

Proces oddłużania jest długi i nie zawsze łatwo dojść do tego, która z możliwości jest najlepsza, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nasi doradcy  dobiorą odpowiednią, indywidualną ofertę, bez konieczności odwiedzania dziesiątek firm czy banków.

Tego rodzaju profesjonalne firmy posiadające doświadczonych doradców przeprowadzają klienta kompleksowo. Cały proces od wyliczeń i przygotowania planu na spłatę długu, oraz złożenie wszelkich wniosków i doradztwo w wyborze optymalnej opcji oddłużeniowej.

Szczególnie tego typu świadczenia polecane są osobom, którym zdarzało się brać chwilówki na spłatę chwilówek. Stworzenie planu wyjście z zadłużeń pod okiem profesjonalistów daje szanse, że dłużnik pozna lepszy sposób na spłatę kredytów niż ciągłe brnięcie w te same pożyczki.

Dla kogo pomoc w oddłużaniu?

– zniwelowanie długów

– przygotowanie planu oddłużenia

– załatwienie formalności z instytucjami

Zapytaj doradcy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodne z polityką prywatności.

  Pomoc w oddłużaniu – dla kogo?

  Oddłużanie kierowane jest dla każdego, kto doprowadził do sytuacji finansowej uniemożliwiającej normalne funkcjonowanie. Gdy okazuje się, że na kredyt był brany kredyt, a na pożyczkę pożyczka i nie widać końca ciągnących się problemów, jest to dobry moment na to by pomyśleć na oddłużaniu i zacząć ponownie żyć na odpowiednim poziomie.

  Jak działa pomoc w oddłużaniu?

  Jest to zależne od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Polega to na przygotowaniu odpowiedniego planu i złożeniu odpowiednich wniosków w instytucjach bankowych, tak, aby możliwie zminimalizować raty kredytowe i ich wysokości. Dzięki temu zabiegowi, klient może cieszyć się z lepszej miesięcznej sytuacji finansowej pomimo spłacanych kredytów.

  Pomoc w oddłużaniu – jak pomagamy?

  Pomagamy w przygotowaniu planu opartego na wyliczeniach, dopasowaniu odpowiedniej oferty oddłużeniowej oraz złożeniu wszelkich wniosków w imieniu klienta.

  Oddłużanie. Co warto wiedzieć?

  Kredyty & pożyczki. Co oferujemy?

  Masz pytania? Napisz do nas. 

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodne z polityką prywatności.