Pomoc w oddłużaniu

Pomoc w oddłużaniu – na czym polega?

Oddłużanie nie jest najprostszym procesem, który da się opisać w kilku zdaniach. Wszystko zależne jest od rodzaju długów i ich ilości.
Oddłużyć można zarówno udzielając kredytów oddłużeniowych jak i kredytów konsolidacyjnych. By jednak móc wrócić do normalności należy ustalić odpowiedni plan oddłużania.

Zwykle polega on na ustaleniu jaka jest całościowa kwota zadłużenia. Następnie sprawdzeniu, który z zaciągniętych kredytów jest najstarszy i od niego właśnie zacząć spłacanie zaległości. Ustalenia oparte są o indywidualna sytuację finansową dłużnika. Gdy już skończy się wyliczenia, należy odwiedzić banki, parabanki i firmy pożyczkowe by zapoznać się z ofertami pożyczki oddłużeniowej

Proces oddłużania jest długi i nie zawsze łatwo dojść do tego, która z możliwości jest najlepsza, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nasi doradcy  dobiorą odpowiednią, indywidualną ofertę, bez konieczności odwiedzania dziesiątek firm czy banków.

Tego rodzaju profesjonalne firmy posiadające doświadczonych doradców przeprowadzają klienta kompleksowo. Cały proces od wyliczeń i przygotowania planu na spłatę długu, oraz złożenie wszelkich wniosków i doradztwo w wyborze optymalnej opcji oddłużeniowej.

Szczególnie tego typu świadczenia polecane są osobom, którym zdarzało się brać chwilówki na spłatę chwilówek. Stworzenie planu wyjście z zadłużeń pod okiem profesjonalistów daje szanse, że dłużnik pozna lepszy sposób na spłatę kredytów niż ciągłe brnięcie w te same pożyczki.

Dla kogo pomoc w oddłużaniu?

– zniwelowanie długów

– przygotowanie planu oddłużenia

– załatwienie formalności z instytucjami
Zapytaj doradcy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Allfinanz Piotr Paczka, ul. 3 maja 36, 93-408 Łódź


  „To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem”

  – Lois P. Frankel

  Pomoc w oddłużaniu – dla kogo?

  Oddłużanie kierowane jest dla każdego, kto doprowadził do sytuacji finansowej uniemożliwiającej normalne funkcjonowanie. Gdy okazuje się, że na kredyt był brany kredyt, a na pożyczkę pożyczka i nie widać końca ciągnących się problemów, jest to dobry moment na to by pomyśleć na oddłużaniu i zacząć ponownie żyć na odpowiednim poziomie. 

  Jak działa pomoc w oddłużaniu?

  Jest to zależne od indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Polega to na przygotowaniu odpowiedniego planu i złożeniu odpowiednich wniosków w instytucjach bankowych, tak, aby możliwie zminimalizować raty kredytowe i ich wysokości. Dzięki temu zabiegowi, klient może cieszyć się z lepszej miesięcznej sytuacji finansowej pomimo spłacanych kredytów.

  Pomoc w oddłużaniu – jak pomagamy?

  Pomagamy w przygotowaniu planu opartego na wyliczeniach, dopasowaniu odpowiedniej oferty oddłużeniowej oraz złożeniu wszelkich wniosków w imieniu klienta.

  „Rolą doradcy jest pomoc w odkryciu tego co najlepsze.”

  Zdaj się na doświadczenie naszych doradców. Zapewnij sobie spokój, oszczędność czasu oraz pieniędzy, przy wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych.

  UMÓW SPOTKANIE Z DORADCĄ