Pożyczka gotówkowa

Co to jest pożyczka gotówkowa?

Pożyczka gotówkowa to nie to samo co kredyt gotówkowy. Pożyczkę możesz otrzymać nawet przez internet w ciągu kilku godzin i nie potrzeba do niej zaświadczeń, wydruków czy umów. Jeśli zamiast pożyczki pojawia się słowo „kredyt” sytuacja się zmienia, udzielany jest on tylko przez banki. Wymagane są wtedy dodatkowe dokumenty. W takim przypadku  zadłużenie w BIK na pewno zostanie sprawdzone przez wybrany bank. Pożyczka zatem jest dobra dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na kredyt z powodu złej historii kredytowej bądź też braku wymaganych dokumentów.

Udzielenie pożyczki gotówkowej wiąże się jednak z bardzo dużymi prowizjami, odsetkami i możliwymi innymi opłatami. Plusem jest natomiast to, że otrzymanie takiej pożyczki jest zwykle bezproblemowe. W praktyce wygląda to tak, że strony spisują między sobą umowę z informacjami takimi jak kwota oraz jej oprocentowanie z prowizją, termin spłaty i informacja o odstąpieniu od umowy. Oczywiście można ją zawrzeć ją również online, wypełniając dostępny na stronie wniosek, gdy dana firma to umożliwia. Dobrą informacją może okazać się też to, że nie ma obowiązku określenia na co chcemy przeznaczyć otrzymane pieniądze.

Jeśli chodzi o to na co należy zwrócić uwagę biorąc pożyczkę gotówkową to przede wszystkim porównanie pożyczek pod względem RRSO. Prowizji oraz oprocentowania, czasu rozpatrywania wniosku. Warto sprawdzić kwoty ubezpieczenia o ile ubezpieczenie na życie jest konieczne oraz wymogów, jeśli chodzi o dokumenty. Firmy udzielające pożyczek często przewidują też sankcje za opóźnienia w spłatach. Dlatego to co możemy doradzić to przede wszystkim brak pośpiechu i dokładne przejrzenie ofert pożyczkowych dostępnych na rynku.

Do czego służy pożyczka gotówkowa?

– Szybka wypłata gotówki

– Bez przedstawiania dokumentacji 

– Nie musisz informować na co wydasz pożyczone pieniądze

 

Zadaj pytanie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodne z polityką prywatności.

  Pożyczka gotówkowa – dla kogo?

  Pożyczka gotówkowa kierowana jest w szczególności dla osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu gotówki bez długiego oczekiwania na decyzję. Zwykle otrzymanie pożyczki jest bardzo proste i nie wymaga zaświadczeń, zatem jest to idealne rozwiązanie dla osób nie posiadających dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy pozytywnej historii w BIKu.

  Jak działa pożyczka gotówkowa?

  Po złożeniu wniosku, na podstawie otrzymanych danych, bez konieczności określania na co zostaną wydane pieniądze, przekazywana jest określona kwota pożyczki na konto lub w gotówce. Pożyczkę najczęściej trzeba spłacić szybciej niż kredyt gotówkowy.

  Pożyczka gotówkowa – jak pomagamy?

  Pomagamy otrzymać pożyczkę nawet w przypadku osób nieposiadających zdolności kredytowej BIK. Wszystko to bez zaświadczeń, byś mógł szybko i sprawnie otrzymać potrzebne Ci pieniądze. Nie musisz się nikomu tłumaczyć na co chcesz przeznaczyć daną kwotę, a dzięki nam uzyskasz możliwie najniższą ratę i najniższe oprocentowanie.

  Kredyty & pożyczki. Co oferujemy?

  Masz pytania? Napisz do nas. 

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodne z polityką prywatności.